Fernando Alonso „Räikkönent játszott” a Kínai Nagydíjon (videóval)

Az Aston Martin pilótájától, Fernando Alonsótól azt láthattuk a Kínai Nagydíjon, amelyet korábban Kimi Räikkönentől láthattunk – nem izgulta túl a safety caros fázist a spanyol.

Räikkönen és Schumacher hihetetlen csatája a Brazil Nagydíjról (videó)

Kimi Räikkönen és Michael Schumacher több mint 10 évvel ezelőtt akkora csatát vívott egymással a Brazil Nagydíjon, mint a régi szép időkben.

Videó: Palik László legendás kommentárjával Räikkönen 17. helyről aratott győzelme!

Napra pontosan 18 évvel ezelőtt rendezték a 2005-ös Japán Nagydíjat, amelyen Kimi Räikkönen a 17. helyről indulva tudott győzni, egy utolsó körös előzést is bemutatva.

20 éve történt: Kimi Räikkönen megszerzi első F1-es futamgyőzelmét

Immáron 20 éve történt, hogy Kimi Räikkönen megszerezte az első futamgyőzelmét a Forma-1-ben, míg Fernando Alonso 20 éve és 1 napja szerezte meg az első pole-ját.

Hivatalos: Räikkönen ismét a NASCAR-ban, méghozzá legutóbbi nagy sikerének helyszínén

Kimi Räikkönen nemsokára ismét versenyautóba ül majd, hiszen hivatalossá vált, hogy a 2007-es F1-es bajnok egy újabb futamot fog teljesíteni a NASCAR Cup Seriesben, ráadásul egy olyan pályán, amelyet már ismer.

Üléspróbán járt Kimi Räikkönen kisfia

Úgy tűnik, hogy édesapja nyomdokaiba szeretne lépni Kimi Räikkönen kisfia, Robin, aki ezúttal egy gokartos ülésteszten járt, amelyről a büszke apuka is beszámolt.

Ralf Schumacher: Räikkönen biztosan ultranagy tehetség volt

A németek korábbi Forma–1-es pilótája, Ralf Schumacher legutóbb azon tűnődött el, hogy vajon meddig fog tartani Max Verstappen pályafutása, miközben arra is kitért, hogy Kimi Räikkönen óriási tehetség volt.

Vettel: „Ő volt a legnagyobb természetes tehetség, aki ellen valaha versenyeztem!”

Sebastian Vettel jóbarátját, Kimi Räikkönent nevezte a legnagyobb természetes tehetségnek, az alkalmazkodókészségével „idegesítette” is a németet.

„Ez már nem az a Kimi volt, akit ismertünk...”

A korábbi F1-es pilóta Marc Surer úgy gondolja, ideje volt Kimi Räikkönen visszavonulásának, és az Alfa Romeo Valtteri Bottas érkezésével és a Ferrari-motor maradásával is jól járt.